Projekt strony KLOSSE(K) Detektyw.Slask.pl Detektyw.Slask.pl
O NAS     OFERTA     BUSNESS SECURITY     KONTAKT    

 

Jeżeli potrzebują Państwo skorzystać z usług licencjonowanego prywatnego detektywa dobrze Państwo trafili.

Licencję posiadam od grudnia 2014 roku. Od stycznia 2015r ze względu na zainteresowania i małą ilość wolnego czasu pracowałem na zlecenia biur detektywistycznych z terenu Śląska, Małopolski i Opolszczyzny. Od 2018r prowadzę na terenie Rudy Śląskiej własne biuro dzięki czemu mogę realizować się w 100% i poświęcać sprawom swoich Klientów. Specjalizuję się w weryfikacji pracowniczej, wywiadzie środowiskowym, wszelkiego rodzaju ustaleniach. Nowe wyzwania nie są dla mnie żadnym problemem a wręcz napędzają mnie do dalszego działania dzięki czemu wszystkie sprawozdania po wykonanych zleceniach, których jestem autorem w pełni zaspokajały potrzeby „moich” Klientów.

Dużo osób pyta o ceny bądź stawki jakimi posługuje się prywatny detektyw. Tu odpowiedź będzie podobna jak na większości stron internetowych z usługami detektywistycznymi. Na cenę wpływ ma kilka czynników i nie ma sztywnego cennika, którego się trzymam. Przed podjęciem zlecenia każdorazowo szczegółowo omawiam z Państwem zakres zlecenia i wspólnie ustalamy cenę. Następnie przygotowuję umowę z naniesionymi ustaleniami i po jej podpisaniu od razu przystępuję do realizacji zlecenia. W trakcie realizacji zlecenia jesteście Państwo na bieżąco informowani o stanie Państwa sprawy i cały czas jestem do Państwa dyspozycji. Po zakończeniu realizacji zlecenia sporządzam pisemne sprawozdanie, do którego załączam wszelkie zebrane w toku postępowania materiały, które następnie Państwu przekazuję.

Posiadam licencję detektywa wydaną przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach. Moje biuro jest zarejestrowane w Rejestrze Działalności Regulowanej prowadzonej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Posiadam ubezpieczenie wymagane prawem przy prowadzeniu działalności detektywistycznej.